Kolorowe płytki w łazience – aranżacje

21 lutego 2016 Autor: evolution 0

Jakie płytki wybrać do łazienki? Najlepiej kolorowe. Wielobarwne płytki ceramiczne lub cementowe coraz częściej i odważniej wprowadzane są do łazienek.

Płytki w łazience można zaaranżować na wiele sposobów. Kolorowe płytki dostarczają nam znacznie więcej możliwości niż białe czy szare. Kolorem można zaakcentować poszczególne obszary w łazience, np. prysznic, obudowę wanny, oprawę lustra czy całą podłogę. Na kolorowym tle lepiej wygląda biała armatura łazienkowa, szczególnie wanna wolno stojąca. Szczególnie popularne stały się w ostatnim czasie kolorowe płytki cementowe. Mają one często wyszukane wzory, zazwyczaj o orientalnym rodowodzie. Niestety nie należą one do najtańszych, są jednak tańsze alternatywy. Niedrogie, jednokolorowe płytki ceramiczne ułożone z pomysłem też stworzą piękną aranżację.

Zebraliśmy zdjęcia z 9 łazienek, które wyłożono kolorowymi płytkami. Zaskakuje w nich różnorodność możliwych rozwiązań i wzorów płytek. Są wśród nich zarówno aranżacje odważne i bardziej stonowane, w intensywnych kolorach i tych bardziej stonowanych. Zobacz wszystkie i zainspiruj się.

Źródło artykułu: czterykaty.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij