Niestandardowe rozwiązania do Twojej łazienki

5 listopada 2015 Autor: evolution 0
Kategorie:

Przestrzeń łazienkowa najczęściej określona jest przez niezależne od nas czynniki. Występujące w niej skosy, obudowy urządzeń i elementów technicznych ograniczają możliwości aranżacyjne. Często umieszczenie standardowej kabiny nie jest w ogóle możliwe.

W takich przypadkach z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju rozwiązania niestandardowe. Ukosy, wycinki i u-montaże to tylko niektóre z rozwiązań umożliwiających wybrnięcie z ciężkich sytuacji aranżacyjnych. Nawet podstawowe opcje, takie jak: wymiary niestandardowe, różne kształty kabiny prysznicowej oraz sposoby otwierania drzwi, dają setki możliwości aranżacji dowolnej łazienki.

Podstawowe rozwiązania mogą Państwo zobaczyć poniżej na przykładzie kabin firmy SanSwiss, która jest liderem rozwiązań specjalnych.

Modyfikacje nie ograniczają się oczywiście do spraw technicznych. Kabina prysznicowa ma być częścią salonu kąpielowego, w którym domownik musi czuć się swobodnie i komfortowo. Z tego powodu możliwość wybrania koloru profili oraz szkła, które wpływa znacząco na spostrzeganie kabiny, ma również duże znaczenie.

Najczęściej spotykane kolory profili to chrom i połysk, SanSwiss oferuje szerszą gamę produktów, a wiec również srebrny mat, biały oraz czarny. Różnorodność wariantów szkieł jest dużo większa. Prócz szkieł cieniowanych (np. cieniowanie brązowe, czarne) występują szkła strukturalne (np. krople, master carre), zadrukowane (np. satynowe) oraz najbardziej ekstrawaganckie z chromowanym dekorem.

Źródło artykułu: czasnawnetrze.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij